Prekių katalogas

GULBĖ kliento kortelė

 • LOJALUMO PROGRAMOS TAISYKLĖS

  1. Bendrosios nuostatos:

  1.1. UAB „STAMEX“ KLIENTO KORTELĖ yra UAB „Stamex“ nuosavybė, suteikianti teisę gauti specialius pasiūlymus ir nuolaidas visose statybinių medžiagų parduotuvėse „Gulbė“.
  1.2. Šios taisyklės galioja ir yra privalomos visiems UAB „Stamex“ lojalumo programos kortelių turėtojams, kurie privalo laikytis šiose taisyklėse nurodytų sąlygų ir terminų.

  2. Kortelės išdavimas:

  2.1. Kliento kortelę galima įsigyti visose statybinių medžiagų parduotuvėse „Gulbė“ (kaina 0,01 Eur).
  2.2. Kortelės išduodamos su aktyvuota 15 proc. nuolaida prekėms statybinių medžiagų parduotuvėse „Gulbė“ .
  2.3. Įsigyti Kliento kortelę ir naudotis jos teikiamomis nuolaidomis gali visi pilnametystės sulaukę asmenys.

  3. Kortelės naudojimo sąlygos:

  3.1. Pirkėjas, norėdamas gauti nuolaidą, Kliento kortelę turi pateikti prieš atsiskaitydamas už prekes.
  3.2. Nuolaida su Kliento kortele netaikoma akcinėms ir užsakomoms prekėms bei „Gulbė“ parduotuvėse teikiamoms paslaugoms. Nuolaidos nesumuojamos.
  3.3. Nuolaida su Kliento kortele taip pat negalioja perkant dovanų kuponus ar atsiskaitant už prekes dovanų kuponu.
  3.4. UAB „Stamex“ Kliento kortele gali naudotis tik jos savininkas. Kortelės numeris yra priskiriamas klientui įmonės vidaus sistemoje.
  3.5. Pametus ar kitu būdu praradus Kliento kortelę, pasikeitus asmens duomenims apie tai būtina informuoti UAB „Stamex“ administracijos darbuotojus.
  3.6. UAB „Stamex“ neatsako tais atvejais, kai kortelė ir (arba) bet kokie duomenys, susiję su kortele, bet kokiu būdu buvo perduoti naudotis kitam asmeniui, taip pat tais atvejais, kai pametus ar kitaip praradus kortelę, apie tai nėra pranešama šių taisyklių nustatyta tvarka.
  3.7. Kortelės galiojimo trukmė - neterminuota. UAB „Stamex“ turi teisę vienašališkai keisti arba papildyti lojalumo programos taisykles, stabdyti kortelės galiojimą ar apskritai nutraukti lojalumo programą be išankstinio pranešimo lojalumo programos dalyviui.