Prekių katalogas

IMPREGNANTAS MEDIENAI PRO.DECO (PINIJA) 1L

 • IMPREGNANTAS MEDIENAI PRO.DECO (PINIJA) 1L

  Barkodas: 4779021184865
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
 • Medienos impregnavimo – dekoravimo priemonė su vaško priedais. Vandeninės – akrilinės dispersijos pagrindu.
   
  Naudojimo sritis
   
  Medinių paviršių (lauko pavėsinių, tvorų, vartų ir kitų sodo architektūros elementų) impregnavimui. Vidaus ir lauko darbams.
   
  Savybės

  Produkto sudėtyje esantis vaškas suteikia impregnuojamai medienai apsaugą nuo drėgmės ir kitų atmosferinių veiksnių taip neleisdamas susidaryti reikalingoms sąlygoms mikroorganizmams augti. Gerai dengia, giliai įsigeria į impregnuojamus paviršius. Silpno, specifinio kvapo.
   
  Paviršiaus paruošimas
   
  Pagrindas turi būti sausas ir švarus. Medienos drėgnumas negali būti didesnis nei 15%. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, dulkes ir kitus likučius nuvalyti. Mikroorganizmus (kerpes, sąmanas) pašalinti tam skirtomis cheminėmis valymo priemonėmis.
   
  Darbo sąlygos
   
  Pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui. Neturėtų būti dirbama tiesioginiuose saulės spinduliuose, pučiant vėjui ar lyjant.
   
  Naudojimas
   
  Prieš naudojimą impregnantą gerai išmaišyti. Rekomenduojama tepti teptuku arba šepečiu impregnantą gerai įtrinant į paviršių 1 – 2 sluoksniais. Norint išgauti intensyvesnę, tamsesnę spalvą, rekomenduojame impregnantą tepti dviem sluoksniais. Tepti kitą sluoksnį galima tik išdžiūvus pirmajam (po 3-6 val).