Prekių katalogas

15kg GLAISTAS PRO.TAK

 • 15kg GLAISTAS PRO.TAK

  Barkodas: 4779021184018
 • Gipso kartono plokščių siūlėms armuoti ir klijuoti.

  Naudojimo sritis

  Gipso kartono plokščių, gelžbetonių perdengimo plokščių siūlių užpildymui, gipso kartono plokščių, tinkuotų bei kitų mineralinių ir medinių paviršių didesnių nelygumų ir įtrūkimų lyginimui, siūlių juostų, popierinių, popierinių metalizuotų ir metalinių apdailos kampų klijavimui, gipso kartono plokščių suklijavimui. Vidaus darbams.

  Savybės

  Paruoštas naudojimui, elastingas, armuojantis, puikiai sukimbantis su paviršiumi, nestipraus, specifinio kvapo, labai silpnai įgeriantis vandenį.

  Paviršiaus paruošimas

  Glaistomi paviršiai turi būti švarūs, tvirti ir sausi. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, klijų, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, nuvalyti. Prieš glaistymą paviršių gruntuoti gruntu PRO KONCENTRATAS jį praskiedžiant vandeniu santykiu 1:4.

  Darbo sąlygos

  Pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios glaistymo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.

  Darbas

  Prieš naudojimą glaistą gerai išmaišyti. Gipso kartono / gelžbetonių perdengimo plokščių siūlių užpildymas. Glaistymo mentelės pagalba užpildyti siūlės tarpą glaistu ir įspausti glaistymo juostą. Įspaudus juostą paviršių išlyginti glaistu PRO TAK. Taip paruoštą išdžiūvusią siūlę glaistyti mentelės pagalba glaistu PRO.UNIVERSAL ir išlyginti su plokštės paviršiumi. Apdailos kampų klijavimas. Glaistu ištepkite kampo paviršių ir ant jo užspauskite apdailos kampą. Ant apdailos kampo kraštinių užtepkite papildomą glaisto sluoksnį ir išlyginkite glaistymo mentele.