Prekių katalogas

 • Dažai FARBEX Farba Gumova, 3,5kg grafito sp.

  Barkodas: 4823083308995
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
 • Spalva grafitas - matinė

  Džiuvimo laikas - vieno sluoksnio iki 2 val., kai oro temperatūra 23°C ir santykinis drėgnumas 50%. Sekantį sluoksnį dengti tik pilnai išdžiūvus pirmajam.

  Vidaus ir išorės darbams: cinkuotiems ir šiferio stogams, metalo, mineralinių ir medinių paviršių dažymui.

  Matiniai, elastingi, pasižymi puikiomis apsauginėmis (atsparūs atmosferiniam ir mechaniniam poveikiui, vandeniui, daugkartiniam plovimui (1 klasė pagal EN13300), temperatūrų kaitai, ultravioletiniams spinduliams, nusitrynimui) bei dekoratyvinėmis savybėmis.

  Tinka šiferio, čerpių, cinkuoto plieno, aliuminio, gruntuoto ir negruntuoto metalo, asfalto, betono, putų ir akytojo betono, plytų, gipso, faneros, MDP, DSP, plaušo plokštės, medžio, gipso kartono paviršių, tapetuotų paviršių ir t.t. dažymui.

  Labai, geras sukibimas - prilimpa prie visų paviršių. Dažai pralaidūs garams (leidžia paviršiui "kvėpuoti"). Taip pat tinka dažyti, cokolių, pastatų fasadų, metalinių drenažų ir latakų, vonios kambario sienų, plytų ir mūro, koridorių, virtuvių, tvorų ir kitus paviršius. Dažai gali būti tepami ant paviršių, anksčiau dažytų su alkidiniais ir aliejiniais dažais.

  Išeiga 100-200 g/m² vienam sluoksniui priklausomai nuo spalvos, paviršiaus būklės bei tipo.
  Kilmės šalis Ukraina