Prekių katalogas

Vejos mišinys GREENLINE Spiel + Sport, 1kg

 • Vejos mišinys GREENLINE Spiel + Sport, 1kg

  Kodas: 401123943338
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
 • Išeiga 1kg/30m2.

  Sėkmingai pasėję Greenline Spiel + Sport veją, galėsite sukurti tobulą šeimos veją, kurioje bus malonu žaisti, bėgioti ir atsipalaiduoti.

  Ši veja bus tvirta ir regeneruojanti, idealiai tinkanti aktyviam laiko leidimui lauke.

  Sėklos geriausiai sėjamos nuo pavasario iki vasaros pabaigos, kad augalai turėtų pakankamai laiko užaugti ir sustiprėti prieš ateinant šalčiams.

  Sėja:

  Paruošimas: Visą vejos plotą paruoškite, giliai kasti žemę, išrauti piktžoles ir rūpestingai suvoluoti plotą, kad žemė nenusėstų vėliau. Išbarstykite 1,5/2,0 l/m² augalinio substrato ir 30gr/m² ilgalaikių vejos trąšų.

  Sėjimas: Sumaišykite sėklas ir sėkite per du kartus, pirmą kartą viena kryptimi, o antrą kartą - priešinga kryptimi. Sumaišykite sėklas su tuo pačiu kiekiu sauso smėlio ir sėkite. Po sėjos drėkinkite dirvą silpna vandens srove.

  Priežiūra:

  Laistymas: Laistykite kiekvieną dieną sausu oru, kol veja sudigs ir sutankės, ir vėliau 2-3 kartus per savaitę priklausomai nuo dirvos rūšies, kad dirvožemis sudrėktų iki 15 cm gylio.

  Pjovimas: Pjaukite pirmą kartą, kai žolės aukštis pasiekia 6-8 cm, nupjaukite iki 3 cm. Vėliau pjaukite kas 18 dienų, bet niekada nepjaukite daugiau kaip pusės stiebo.

  Tręšimas: Tręškite 3 kartus - pirmą kartą balandžio/gegužės mėn., antrą kartą liepos/rugpjūčio pirmoje pusėje, trečią kartą nuo rugsėjo vidurio. Berti po 30gr/m² ilgalaikių vejos trąšų ant sausos vejos, o po to palaikykite.