Prekių katalogas

Emalė akrilinė - matinė (Cafe latte) „Luxdecor“ 0,75l

 • Emalė akrilinė - matinė (Cafe latte) „Luxdecor“ 0,75l

  Kodas: 590672522930
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
 • Paskirtis: Luxdecor akrilinė emalė yra universali, vandeniu skiedžiama akrilo pagrindu skirta bendram naudojimui. Idealiai tinka medžio ir metalo dažymui. Tinka dekoratyviniam medienos dažymui, gipso kartono, mūro, tinko ir betono dažymui patalpų viduje ir išorėje. Dažant ant metalo, prieš tai būtina nugruntuoti antikoroziniu gruntu. Emalės ypatingos savybės gerai dengia ir turi gerą sukibimą su paviršiumi. Danga atspari vandeniui ir atmosferos poveikiui. Spalvota emalė puikiai apsaugo nuo saulės (UV spindulių).

  Naudojimo būdas: Produkto paruošimas: prieš pradedant darbus, dažus gerai išmaišyti, esant reikalui praskiesti vandeniu (maks. 5%). Dėmesio! Per didelis vandens kiekis gadina emalės kokybę. Dažant didesnius paviršius, kad išgautumėte vienodą spalvą, naudokite dažus iš tos pačios produkcijos gamybos partijos. Pridedamas spalvos pavyzdys, dėl ribotų spausdinimo galimybių yra orientacinis ir jis negali būti nusiskundimo priežastimi.

  Paviršiaus paruošimas: Paviršius turi būti stabilus, stiprus ir sausas, senus dažus reikia nuimti. Prieš dažant paviršius reikia nušlifuoti ir išvalyti, po to nuriebalinti ir išdžiovinti. Dažant metalą paviršių reikia nugruntuoti su antikoroziniu gruntu.

  Dažymas: Akrilinė emalė LuxDecor gali būti dažoma teptuku, voleliu arba voleliu skirtu dažyti lakams. Dėmesio! – naudoti įrankius skirtus akriliniams produktams,. Rekomenduojama dažyti dviem sluoksniais (antras sluoksnis po 4 val.). Pabaigus dažymą iš karto nuplauti rankas ir įrankius šiltame vandenyje.

   LOJ leidžiamas kiekis produktui: (kat. A/d/FW): 130 g/l. Produkto sudėtyje max. 90 g/l. Produktas Produktas atitinka Europos normų reikalavimus PN-EN 71-3 „Saugūs žaislai”.

  Jame yra 5-chlor-2-metil-2H-izotiazol-3-onas ir 2-metil-2H-izotiazol-3-onas. Gali sukelti alerginę reakciją.

  Išeiga: iki 14m2/l (išeiga priklauso nuo dažomo paviršiaus stovo, dažytojo kvalifikacijos ir dažymo įrankių)

  Džiūvimo laikas: 4val – iki prisilietimo, 4val- sekantis sluoksnis, 24val – pilnas išdžiūvimas

  Laikyti originaliuose uždarytuose įpakavimuose temp.: nuo +5°C iki +30°C. Saugoti nuo šalčio.

  Galiojimo data pateikiama ant pakuotės

  Luxdecor universali akrilinė emalė vandens pagrindu, skirta bendram naudojimui.