Prekių katalogas

Universalus glaistas PRO VP Premium, 28kg

 • Universalus glaistas PRO VP Premium, 28kg

  Barkodas: 4779021187903
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
 • Glaistas vinilo pagrindu yra smulkiagrūdis ir labai lengvai šveičiamas.

  Naudojimas: gipso kartono, tinkuotų, betoninių ir kitų mineralinių paviršių išlyginimui prieš dažymą 1–5 klasės vandens dispersiniais dažais ar tapetavimą, o taip pat popierinės juostos klijavimui ant GKP siūlių ir ant vidinių ir išorinių kampų sujungimų. Vidaus darbams. Rekomenduojamas visiems glaistymo sluoksniams. Užtepamo sluoksnio storis iki 3mm  

  Savybės: paruoštas naudojimui, gerai sukimbantis su paviršiumi ir popierine, taip pat popierine – metalizuota juosta, nestipraus specifinio kvapo, lengvai tepamas ir išlyginamas, džiūdamas labai mažai traukiasi („sėda“) ir nesutrūkinėja, lengvai šlifuojamas.

  Paviršiaus paruošimas: glaistomi paviršiai turi būti švarūs, tvirti ir sausi. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, klijų, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, kreidinius paviršius nuvalyti. Prieš glaistymą taip paruoštus paviršius gruntuoti gruntu SKVARBUSIS, SUTVIRTINANTIS gruntu, o silpnus, porėtus, kalkinius ar kreidinius paviršius gruntuoti PRO gruntu SPECIAL BLUE.

  Glaistymo sąlygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios glaistymo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.