Prekių katalogas

SWIFFER, SWEEPER, sausos šluostės, papildymas, 18 vnt.

 • SWIFFER, SWEEPER, sausos šluostės, papildymas, 18 vnt.

  Barkodas: 8006540307908
  2.50
  Šiai prekei papildomos nuolaidos netaikomos
  Į krepšelį 
 • SWIFFER keičiamos šluostės skirtos naudoti su SWEEPER grindų šepečiu, jos puikiai sulaiko ir užrakina purvą, dulkes ir plaukus nuo bet kokio grindų paviršiaus jūsų namuose 3 X geriau nei įprasta šluota. Jas taip pat galite naudoti po dulkių siurbimo, kad surinktumėte likusias smulkias dulkes, arba kaip tarpinę valymo priemonę, kad išvengtumėte pernelyg dažno kruopštaus valymo. Kaip? Kodėl?
  Dėl savo storio, specialaus rašto ir elektrostatinių savybių ši šluostė sulaiko visas dulkes ir užrakina jas audinyje. Be to, SWIFFER SWEEPER 360° kampu besisukantis antgalis leidžia išvalyti net sunkiai pasiekiamas vietas, pavyzdžiui, po šaldytuvu, virykle ir indaplove, po lovomis, sofomis ir net kampuose bei pakraščiuose, kur įprasti grindų šepečiai ir šluotos bejėgiai. Argi ne puiku?
  Su šiomis sauso valymo šluostėmis valymas bus paprastas ir greitas, kaip niekada anksčiau. Patarimai, kuriuos verta žinoti: ši priemonė ypač patogi nuolat besišeriančių augintinių plaukams surinkti ir ypač naudinga, jei turite alergiją dulkėms. Atkreipkite dėmesį, kad šluostę galima naudoti visiems kietiems paviršiams, įskaitant: vaškuotą ar nevaškuotą linoleumą, vinilą, keramiką ir apdorotas medines grindis.