Prekių katalogas

 • Dušo rinkinys OLO (BK) + THERMO-15 (BK)

  Kodas: 477203400980
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
 • Dušo rinkinys OLO (BK)+THERMO-15(BK) – aukštos kokybės kolonos ir termostatinio maišytuvo derinys ne tik puikiai atliekantis savo funkcijas, bet ir itin moderniai atrodantis.

  • Nerūdijančio plieno lietaus dušo galva su lengvai valomais silikoniniais purkštukais. Atlaiko net iki 5 Bar slėgį.

  Unikali automatinė temperatūros palaikymo sistema garantuoja pastovią, komfortišką ir saugią dušo vandens temperatūrą, nepriklausomai nuo karšto ar šalto vandens pokyčių vandentiekio sistemoje.

  Maišytuvo konstrukcijoje naudojama aukščiausios klasės termostatinė kasetė su termoelementu Vernet (Prancūzija).

  RubiBrass – specialios sudėties žalvario lydinys. Šiame ilgaamžiame ir žmogaus sveikatai saugiame žalvario lydinyje yra maksimaliai sumažinta švino ir kitų nereikalingų medžiagų, kurios gali reaguoti su geriamu vandeniu.

  RubiCoat-E – unikali itin tvirta ir ilgaamžė naujausia juoda polimerinė danga. RubiCoat-E – tai yra patobulinta RubiCoat technologija, su papildomu galvanizavimo etapu. Šis papildomas procesas suteikia polimerinei dangai dar daugiau atsparumo neigiamiems išorės poveikiams.

  Neoperl aeratorius: mažas triukšmo lygis, ilgesnis tarnavimo laikas, tobula vandens srauto kokybė, pagerinta apsauga nuo kalkių. Neoperl yra pasaulyje pirmaujantis aeratorių gamintojas iš Vokietijos.