Prekių katalogas

 • Praustuvo maišytuvas RUBINETA Modena-18/D

  Kodas: 477203400623
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
 • PAJUNGIMAS 1/2
  PADENGIMAS Chromuotas 

  Premium dizainas siekiantiems daugiau. Monumentalizmas ir puota akims.

  RubiBrass – specialios sudėties žalvario lydinys. Šiame ilgaamžiame ir žmogaus sveikatai saugiame žalvario lydinyje yra maksimaliai sumažinta švino ir kitų nereikalingų medžiagų, kurios gali reaguoti su geriamu vandeniu.

  SolidChrom – ilgaamžė ir patvari aukščiausios klasės chromo danga. Ši trinčiai atspari padidinto storio chromo danga ne tik džiugins jus metų metus, bet ir pasižymi antibakterinėmis savybėmis.

  Maišytuve naudojamas Neoperl aeratorius: mažas triukšmo lygis, ilgesnis tarnavimo laikas, tobula vandens srauto kokybė, pagerinta apsauga nuo kalkių. Neoperl yra pasaulyje pirmaujantis aeratorių gamintojas iš Vokietijos.

  Kasetė CITEC Rubineta (Ispanija). Patikima ir tarnaus ilgai. Kasetės standartas – 35 mm.

  Komplektacijoje rasite Fliesser lanksčias iš AISI 304 nerūdijančio plieno arba poliesterio pagamintas 60 cm žarnas su vidiniu vamzdžiu iš PeX. Gaminama pagal naujausią Europos standartą EN 13618: 2016.

  Kiekvienas maišytuvas gamykloje papildomai testuojamas rankiniu būdu.

  Garantija: 5 metai

  Šiame maišytuve yra 35 mm speciali kasetė su difuzoriumi.
  Komplektacijoje rasite „Fliesser“ lanksčias iš poliesterio pagamintas 60 cm žarnas su vidiniu vamzdžiu iš PeX. Gaminama pagal naujausią Europos standartą EN 13618: 2016.