Prekių katalogas

LENTELĖ LINERIO L-LINE MOCCA 2650*122*21 MM VOX

 • LENTELĖ LINERIO L-LINE MOCCA 2650*122*21 MM VOX

  Barkodas: 5905952270936
  18.90
  Šiai prekei papildomos nuolaidos netaikomos
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Kilmės šalis
  Lenkija
 • PRODUKTO SAVYBĖS

  Linerio plokštės yra trijų rūšių, jos skiriasi lentjuosčių pločiu ir gyliu. Siūlome tris atspalvius: Natural, Mocca ir Chocolate. Linerio plokštės turi ypatingų savybių, kurias suteikia medžiaga, iš kurios jos pagamintos. Šios plokštės gaminamos iš polistireno atliekant karštą jo paviršiaus įspaudavimą. Polistirenas – tai šiuolaikinė medžiaga, kuri yra 100% perdirbama. Jis yra lengvas, patvarus ir lengvai valomas. Tai reiškia, kad Linerio galima montuoti net ir tokiose daugiau iššūkių keliančiose vietose kaip koridorius, darbo zona ar virtuvė.
  Dėl medžiagos ir jos erdvinės struktūros šios plokštės sumažina garso pralaidumą, o didesnėse patalpose dar ir panaikina atgarsį bei aidą. Linerio plokščių montavimas yra greitas ir paprastas. Jos tvirtinamos klijais, o reikalingą dydį galima lengvai atpjauti pjūklu ar siaurapjūkliu.
   

  MATMENYS

  ilgis – 2650 mm
  plotis – 122 mm
  storis – 21 mm
  pakuotėje – 1 vnt. (0,323 m2)
   

  MONTAVIMAS

  Prieš montuojant gaminį, perskaitykite nurodymus. Prieš pradėdami dirbti, atidžiai patikrinkite, ar įsigytos prekės neturi gamybos defektų. Nepamirškite, kad gaminiams, sumontuotiems nesilaikant pateiktų nurodymų, garantija negalioja.