Prekių katalogas

Gruntas PRIMACOL Beton Kontakt, 7,5kg

 • Gruntas PRIMACOL Beton Kontakt, 7,5kg

  Kodas: 590672525296
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
 • KONTAKT BETON yra paruošta naudoti masė, padidinanti sukibimą su mažai įgeriančiu pagrindu. Gaminio sudėtyje esantis kvarcinis smėlis nutepus sudaro šiurkštų paviršių, dėl to lengviau dengti kitus sluoksnius. Gruntui išdžiūvus susidaro danga, atspari šarmų poveikiui. KONTAKT BETONA gruntas izoliuoja pagrindą ir todėl apdailos sluoksnyje neatsiranda dėmių. Gaminys nedegus ir netoksiškas.

  Paskirtis: skirtas mažai įgeriančiam ir lygiam pagrindui. Dirbtinio akmens plytelėms, gipso kartono plokštėms, senoms keramikos dangoms ir kitokiems mineraliniams pagrindams. Naudojamas patalpų viduje ir išorėje, prieš tinkuojant, tepant klijus, glazūrą, įrengiant hidroizoliaciją. Naudojamas prieš dedant fasadinį dekoratyvinį tinką.

  Pagrindo paruošimas: pagrindas turi būti tvirtas ir stabilus, sausas, švarus, nedulkėtas, neriebaluotas ir nevaškuotas. Dažų ir tinko likučius ir kitus su pagrindu menkai sukibusius sluoksnius reikia pašalinti. Paviršius, kurių neketinama gruntuoti, reikia uždengti, nes išdžiūvusį gruntą bus sunku pašalinti.

  Naudojimas: prieš naudojant sumaišyti. Nereikia skiesti, tirštinti ir maišyti su kitomis medžiagomis. Preparatą reikia užtepti tolygiai teptuku arba voleliu, žiūrėti, kad nenutekėtų. Atliekant darbą ir baigus jį reikia vėdinti patalpą, kol išnyks kvapas. Apdorojamą paviršių ir gruntuojant, ir gruntui džiūstant reikia saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, atmosferos kritulių ir vėjo poveikio. Kitus sluoksnius galima tepti tiktai visiškai išdžiūvus gruntui (mažiausiai po 24 val.).

  Išeiga: 3,3 m2/kg

  Naudojimo temperatūra: 5–30 oC.

  Įrankiai: teptukas, volelis

  Džiūvimo laikas: 24 val.

  Įrankių plovimas: šiltu vandeniu

  Sukibimas su betonu >1,3MPa

  Atitinka reikalavimus: PN-C-81906:2003

  Laikymas: sandariai uždarytoje originalioje pakuotėje, 5–30 oC temperatūroje, sausoje vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo šalčio ir tiesioginių saulės spindulių poveikio.