Prekių katalogas

5kg GLAISTAS PRO MARMUR

 • 5kg GLAISTAS PRO MARMUR

  Barkodas: 4779021185893
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
 • Viduriniam ir baigiamąjam glaistymo sluoksniams, smulkiagrūdis. Užtepamo sluoksnio storis 0,2 – 0,7 mm.

  Naudojimo sritis

  Gipso kartono, tinkuotų, betoninių ir kitų mineralinių paviršių išlyginimui, taip pat stambiagrūdžiu ar vidutinio grūdėtumo glaistu glaistytų paviršių baigiamajo sluoksnio glaistymui prieš dažymą 2 – 5 klasės vandens dispersiniais dažais ar tapetavimą. Vidaus darbams.

  Savybės

  Paruoštas naudojimui, gerai sukimbantis su paviršiumi, nestipraus, specifinio kvapo, lengvai tepamas ir išlyginamas, lengvai šlifuojamas.

  Paviršiaus paruošimas

  Glaistomi paviršiai turi būti švarūs, tvirti ir sausi. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, klijų, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, kreidinius paviršius nuvalyti. Prieš glaistymą taip paruoštus tvirtus paviršius gruntuoti PRO SKVARBUSIS, SUTVIRTINANTIS gruntu, o silpnus ir porėtus paviršius gruntuoti PRO.UNIGRUNT gruntu.

  Glaistymo sąlygos

  Pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios glaistymo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.

  Glaistymas

  Prieš naudojimą glaistą gerai išmaišyti. Glaistą tepti rankiniu būdu (mentele) arba mechanizuotai 0,2 – 0,7 mm sluoksniu ir išlyginti. Dar kartą glaistyti (tepti kitą glaisto sluoksnį) galima tik visiškai išdžiūvus pirmajam glaisto sluoksniui. Tarp glaistomų sluoksnių, jei glaistytas paviršius buvo šveičiamas, gruntuoti PRO SKVARBUSIS, SUTVIRTINANTIS gruntu. Prieš dažymą PRO.MARMUR glaistu glaistytus paviršius gruntuoti PRO.UNIGRUNT gruntu.