Prekių katalogas

DAŽAI AQUA PREMIUM EMALIS 3L (MATINĖ)

 • DAŽAI AQUA PREMIUM EMALIS 3L (MATINĖ)

  Barkodas: 4779021187866
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Prekės ženklas
  PRO
  Kilmės šalis
  Lietuva
  Spalva
  Balta
  Tipas
  Matinis
  Gamintojas
  PRO
 •  

  Mediniams ir gruntuotiems metaliniams paviršiams. Elastingi, atsparūs atmosferos veiksnių poveikiui.

  Naudojimo sritis

  Naujų ir anksčiau dažytų medinių paviršių (langų, durų) dažymui. Taip pat gruntuotų metalinių elementų dažymui. Vidaus ir išorės darbams.

  Savybės

  Sudėtyje nėra tirpiklio, skiedžiami vandeniu, nestipraus, specifinio kvapo, pasižymi mažu lipnumu, elastingi, labai gerai dengiantys, gerai susiliejantys, atsparūs šlapiam trynimui, dezinfekavimo priemonių bei atmosferos veiksnių poveikiui.

  Medinių paviršių paruošimas

  Dažomi paviršiai turi būti sausi, švarūs ir tvirti. Nuo anksčiau dažytų paviršių nuvalyti senus besilupančius dažus ir nešvarumus. Mikroorganizmus ir pelėsius nuvalykite specialiais valikliais. Dažant medinius paviršius patalpų viduje ir išorėje rekomenduojama gruntuoti gruntu PRO GRUNTU MEDIENAI, kuris sumažina sakų ir taninų prasiskverbimą į paviršių. Nugruntuotą paviršių galima dažyti praėjus 12 val.

  Metalinių paviršių paruošimas

  Dažomi paviršiai turi būti sausi, švarūs ir tvirti. Senus besilupančius dažus ir rūdis pašalinti mechaniniu būdu, paviršių nuriebalinti buitinėmis chemijos priemonėmis (indų plovikliais arba tirpikliniais valikliais), o aliuminį paviršių pašiaušti iki matiškumo naudojant švitrinį popierių. Taip paruoštus paviršius gruntuokite antikoroziniu gruntu PRO.AQUA PRIMER METAL. Nugruntuotą paviršių dažyti galima po 4 – 5 val.