Medienos impregnantas TIKKURILA Valtti Color EC, 9l
Medienos impregnantas TIKKURILA Valtti Color EC, 9l
Kodas: 64080700004377.40 €Likutis: 2 vnt.- Tirpiklio pagrindu pagaminta lauko medienos dažyvė, kuri įsigeria į paviršių.
- Pirmą kartą naudojant nesudaro vientisos plėvelės ant medienos paviršiaus.
- Apsaugo medieną nuo drėgmės ir UV spindulių poveikio, lėtindama neigiamą atmosferos veiksnių įtaką.
-
- Tinka naudoti įvairiems lauko mediniams paviršiams – rąstiniams, lentiniams, obliuotiems ir neobliuotiems.
- Gali būti naudojama ant impregnuotos ar termiškai apdorotos medienos.
- Skirta fasadams, tvoroms ir kitoms medinėms konstrukcijoms, kurios buvo neapdorotos arba jau dengtos dažyve.
- Nenaudoti šiltnamių viduje.
- Išeiga priklauso nuo paviršiaus – pjautai medienai 4–8 m²/l, obliuotai ir rąstams – 8–12 m²/l.
Prekės ženklasTipasImpregnantasGamintojasTIKKURILAKilmės šalisSuomijaKiekis pakuotėje9 lSpalvaBespalvėSvoris9,0 kgPrekės spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomos nuotraukoje. Aprašymai yra bendro pobūdžio ir gali neapimti visų prekių savybių. Internetinėje parduotuvėje skelbiamos kainos ir akcijos gali būti skirtingos nei tos, kurios taikomos fizinėse parduotuvėse. Taip pat gali atsitikti, kad prekių likutis sandėlyje ir internete nesutaps, todėl pristatymo terminai gali būti kitokie nei nurodyta užsakymo metu. Be to, gali būti, kad negalėsime įvykdyti užsakymo visiškai arba tik jo dalį. Tokiu atveju pirkėjas bus informuotas nedelsiant.
SVARBU ĮSIGYJANT PLYTELES! Atspalvį ir kokybę tikrinti prieš klijuojant plyteles. Išklijuotoms plytelėms pretenzijos nepriimamos.