Prekių katalogas

 • PRO DAŽAI GRINDIMS ŠVIESIAI RUDI 0,9L

  Barkodas: 4779021189846
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
 •  

  Betoninėms ir medinėms grindims. 1 klasės, pusiau matiniai, atsparūs mechaniniam poveikiui bei intensyviam plovimui.

  Naudojimo sritis

  Skirti betoninių ir medinių grindų dažymui garažuose, pramoninėse patalpose, koridoriuose, sandėliuose, kambariuose, o taip pat laiptams pastatų viduje ir išorėje.

  Savybės

  Sudėtyje nėra tirpiklio, skiedžiami vandeniu, nestipraus, specifinio kvapo, atsparūs intensyviam plovimui, mechaniniam poveikiui (dėvėjimuisi ir trinčiai) bei dezinfekavimo priemonių poveikiui.

  Betoninių grindų paviršiaus paruošimas

  Po betonavimo darbų grindis dažyti galima ne anksčiau kaip po 2-3 mėn. Betoninių grindų paviršius turi būti sausas ir tvirtas. Senus besilupančius dažus ir birias daleles nuvalyti. Prieš dažymą betonines grindis gruntuoti viena eile PRO gruntu BETONINĖMS GRINDIMS.

  Medinių grindų paviršiaus paruošimas

  Ankščiau nedažytas medines grindis prieš dažymą gruntuoti viena eile gruntu PRO.PARKET. Nuo anksčiau dažyto paviršiaus pašalinti senus besilupančius dažus, o patį grindų paviršių šlifuoti šveitimo tinkleliu Nr.150-200. Nuo nušlifuoto paviršiaus pašalinti dulkes ir kitus nešvarumus.

  Dažymas

  Dažomam plotui rekomenduojama naudoti vienos partijos ir vieno pigmentavimo dažus. Tokiu būdu bus išvengiama skirtingų atspalvių. Dažus gerai išmaišyti, galima iki 10% skiesti vandeniu. Dažyti 2 - 3 sluoksniais teptuku, voleliu arba purkštuvu.