Praustuvo maišytuvas RAVAK Chrome II CR II 014.02, 16,5cm juoda sp.
Kodas: X070590Pasiūlymas galioja iki 2026-03-15123.75 €165 €Sutaupykite 41.25 €Šią prekę turime sandėlyje.
0 vnt. - Klaipėda, Danės g. 45
0 vnt. - Palanga, Ganyklų g. 18
0 vnt. - Gargždai, Žemaitės g. 53
0 vnt. - Dituva, Dituvos g. 134Likutis: 3 vnt.-
Prekių pristatymas ~1-3 d. d.
-
Kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis.
Lizingo skaičiuoklės- artea
- ml
- Praustuvo maišytuvas Chrome II turi šoninę svirtį ir neturi perpildymo
- Jis pasižymi juodos spalvos dizainu ir EcoFlow funkcija, kuri taupo vandens sąnaudas
- Maišytuvo aukštis yra 164 mm
-
-
- Svirtis yra prailginta, kad būtų patogiau valdyti
- Kasetės skersmuo yra 25 mm, pagaminta iš keramikos
- Spalva – BL, tai juoda
- Jungiamosios žarnos yra lanksčios, 450 mm ilgio su G3/8 skersmeniu
- Maišytuve nėra nuotekų vožtuvo
- Tinka Chrome Slim praustuvams, visiems Ravak praustuvams ir kitiems praustuvams
- Maišytuve įmontuotas išmanus aeratorius su EcoFlow funkcija riboja vandens srautą iki 4,5 litro per minutę ir praturtina jį oru
- Tai leidžia sumažinti vandens suvartojimą, nors naudojimo pojūtis lieka toks pats kaip su įprastu maišytuvu
- Norint išlaikyti vientisą dizainą ir funkcionalumą vonios kambaryje, rekomenduojama derinti su kitais Chrome II serijos maišytuvais ir kitais Chrome koncepcijos gaminiais
- Maišytuvo išorės valymui patariama naudoti priemonę Ravak Cleaner Chrome
Prekės ženklasPristatymo terminas iki14 d.d.GamintojasRavakRėmo spalvaJuodasPasirinkti medžiagąMetalasProdukto grupėPraustuvo maišytuvasŠalisČekijos RespublikaMatmuo:Ø25 mmPrekės spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomos nuotraukoje. Aprašymai yra bendro pobūdžio ir gali neapimti visų prekių savybių. Internetinėje parduotuvėje skelbiamos kainos ir akcijos gali būti skirtingos nei tos, kurios taikomos fizinėse parduotuvėse. Taip pat gali atsitikti, kad prekių likutis sandėlyje ir internete nesutaps, todėl pristatymo terminai gali būti kitokie nei nurodyta užsakymo metu. Be to, gali būti, kad negalėsime įvykdyti užsakymo visiškai arba tik jo dalį. Tokiu atveju pirkėjas bus informuotas nedelsiant.
SVARBU ĮSIGYJANT PLYTELES! Atspalvį ir kokybę tikrinti prieš klijuojant plyteles. Išklijuotoms plytelėms pretenzijos nepriimamos.














