Prekių katalogas

 • Altax Kinivarpų naikinimo priemonė 0,75L

  Barkodas: 590017299366
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
 • Altax yra kinivarpų naikinimo priemonė, kurios sudėtyje yra permetrinas. Ši medžiaga veikia vabzdžius, kurie keičia arba sunaikina medienos išvaizdą. Preparatas gali būti naudojamas tiek kaip prevencinis, tiek kaip gydomasis veiksmas prieš vabzdžius, įskaitant termitus. Preparatas apsaugo ir naikina dažniausiai sutinkamus medienos kenkėjus: skaptukus (Anobium sp.), naminius ūsuočius (Hylotrupes bajulus), ūsuotosius dailides (Ergates faber, Sirex sp., Lyctus sp. ir t. t.) Vabzdžių lervos išgraužia medienoje landas, dėl to susilpnėja medienos struktūra ir ji suyra.

  Prevencinių veiksmų prieš Hylotrupes bajulus lervas nustatymas (UNI EN 46-1:2016). 100% lervų mirtingumas.
  Gydomojo poveikio Hylotrupes bajulus lervoms nustatymas (UNI EN 1390:2006). 100% lervų mirtingumas.

  Kinivarpų naikinimo priemonė stabilizuoja medieną jau per pirmąsias savaites po panaudojimo. Produktas gali būti naudojamas vidaus ir lauko medienai.

  Idealiai tinka bet kokio tipo mediniam paviršiui:

  Laikančiosios konstrukcijos (stogai, fasadai, grindys ,sienos ir kt.)
  Baldai
  Durys ir langai
  Rėmai
  Grindys
  Antikvariniai objektai
  Mediniai gaminiai

  Naudojimas
  Naudoti galima ant šių paviršių: seni baldai, paveikslų rėmai, įvairūs kiti vabzdžių pažeisti mediniai elementai ir konstrukcijos.

  Veikimas:
  Altax kinivarpų naikinimo priemonė yra stiprus nuodas vabzdžiams. Preparatas naikina kenkėjus tiesiogiai veikiant aktyvioms medžiagoms vabzdžių virškinimo sistemą.

  Naudojimo būdas: Priklausomai nuo paviršiaus, kurį pažeidė vabzdžiai, dydžio ir nuo to, ar medis nulakuotas, rekomenduojame vieną iš dviejų vabzdžių naikinimo būdų:

  a) Tepimas

  Šis būdas taikomas, jeigu medis nebuvo nulakuotas ar nudažytas, pažeistas plotas yra didelis ir sunku nustatyti, kur yra lervos.
  Reikia keletą kartų teptuku užtepti preparatą ant paviršiaus, kur norima sunaikinti vabzdžius.

  b) Injekcija

  Metodas naudojamas tada, kai lengva nustatyti, kur maitinasi lervos (pvz., iš angų byra medžio miltai) arba kai medžio paviršius buvo nulakuotas; tokiu atveju tepimas teptuku būtų neveiksmingas. Preparatą švirkštu įšvirkšti gilyn į medieną. Tam naudojami visi plyšiai bei vabzdžių landos. Tai padarius rekomenduojama tą vietą gerai apvynioti folija ir taip palikti 2 savaitėms – tai padidins preparato efektyvumą. 

  Preparato Hylotox negalima purkšti, nes jo pagrindą sudaro labai degus junginys. 

  Techniniai duomenys
  Bendroji išeiga: 0,1 iki 0,3 litrų preparato 1 m2 medienos paviršiaus.

  Jeigu preparatas buvo naudojamas uždarose patalpose, baigus procedūrą, reikia labai gerai išvėdinti patalpas, kad išnyktų specifinis kvapas.

  Laikymo sąlygos: Laikyti originaliose uždarytose pakuotėse, toli nuo ugnies, maisto ir pašarų. Laikyti vaikams ir pašaliniams neprieinamoje vietoje.

  Išeiga

  Apsaugojimui: 0,15 litro/1 m2;
  Naikinimui: 0,3 litro/1 m2 medienos paviršiaus.

  ISO 9001:2000