Prekių katalogas

Kvarco plokštė OSSIDO BRUNO 3000x1000x3mm (3,00m2) Laminam

 • Kvarco plokštė OSSIDO BRUNO 3000x1000x3mm (3,00m2) Laminam

  Kodas: 300000010908
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Dėl prekės teirautis: Natalija Šleinienė +37067227109 


 • Laminam kvarco plokštės yra iš natūralių medžiagų, tokių kaip kvarcas, skalūnas, granitas ir keraminiai pigmentai, sudeties.

  Visos šios sudėtinės susmulkintos žaliavos suspaudžiamos. Ir tada degamos 1220 laipsnių temperatūroje. Šio metodo dėka sukuriamos didelio formato Laminam plokštės, kurios yra idealiai plokščios ir gali būti labai tiksliai pjaustomos iki konkretaus dydžio.

  Laminamo plokščių dydžiai gali būti: 1000×1000; 3000×1000; 3000×1200; 1620×3240, storiai nuo 3 iki 20 mm. Tai labai patvari medžiaga, kuri naudojama ne tik interjerų ir eksterjerų apdailai. Interjere kvarco plokštės naudojamos labai plačiai, gali būti naudojami kaip grindų, sienų ir baldų apdaila. Virtuvės ir vonios stalviršiai, bei palangės.

  Šių plokščių ne tik labai geri techniniai parametrai, bet ir modernus dizainas, atitinkantis įmantriausių interjero dizainerių ir individualių klientų lūkesčius. „Laminam“ dizaineriai seka pasaulines interjero dizaino tendencijas ir kasmet išleidžia naujas kolekcijas. Šiuo metu „Laminam“ prekių ženklų portfelį sudaro maždaug 150 gaminių, imituojančių natūralų akmenį, medieną, metalą ir net anglį. Plokštės atspindi ne tik tikrų medžiagų vaizdą, bet ir jų paviršiaus tekstūrą. Dėl „Laminam“ plokščių techninių savybių jos labai konkuruoja su kitomis apdailos medžiagomis, įskaitant natūralų akmenį, stiklą ar medieną. Viena vertus, kvarco lydiniai yra ypač tvirti ir atsparūs pažeidimams, kita vertus, jie yra labai ploni ir lengvi. Kvadratinis metras sveria tik 8 kg.

  Plokštės yra atsparios organiniams ir neorganiniams tirpikliams, dezinfekavimo ir plovikliams. Juos galima lengvai valyti, nesukeliant pavojaus paviršiui ar spalvos pasikeitimui. Laminam apdaila yra tinkama sąlyčiui su maistu, nes veikiamaa vandens neišskiria jokių medžiagų. Jie taip pat apsaugo nuo pelėsių, bakterijų ir miltligės dauginimosi. Be to, yra labai atsparios įbrėžimams, trinčiai, UV spinduliams. Plokščių savybės išlieka nepakitusios net intensyviai naudojant ir dažnai valant. Dėl pirmiau nurodytų savybių „Laminam“ stalviršiams taikoma 25 metų gamintojo garantija.