Prekių katalogas

  • VABAS yra insekticidas, ir apsaugo medieną nuo graužiančių vabzdžių (naminių ūsuočių, skaptukų, naminių ilgaūsių) jų lervų, stabdo jų vystymąsi.

    Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą. Naudojamas pastatų viduje ir lauke eksploatuojamai medienai, medinėms konstrukcijoms ir gaminiams (rąstams, gegnėms, grebėstams, dailylentėms, sodo baldams, pavėsinėms, ir pan. ). Panaudojus preparatą pastatų viduje patalpas būtina išvėdinti. Prieš naudojimą nuo medienos būtina nuvalyti purvą, dulkes, pašalinti žievę, senus dažus. Profilaktinei medienos apsaugai preparatą skiesti vandeniu 1:1. Vabzdžių ir jų lervų naikinimui preparatą naudoti neskiestą.

    Vabzdžių ir jų lervų naikinimui preparatą gausiai tepti ant medienos teptuku ar/ir įpurkšti į vabzdžių išgraužtas landas. Priklausomai nuo lervų buvimo gylio šią procedūrą gali tekti pakartoti 2-3 kartus išlaikant 10-15 dienų pertraukas. Laikyti ir naudoti tik teigiamoje temperatūroje.

    Išeiga: 1 m² reikia apie 300 ml VABAS darbinio tirpalo.  Išsaugoti ir uždaryti