Prekių katalogas

30kg TINKAS GIPSINIS ROTBAND KNAUF (LATVIJA)

 • 30kg TINKAS GIPSINIS ROTBAND KNAUF (LATVIJA)

  Barkodas: 4750614000014
  11.50
  Šiai prekei papildomos nuolaidos netaikomos
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Knauf
  Svoris
  30kg
  Kilmės šalis
  Latvija
  Gamintojas
  Knauf
 • Rotband yra gipsinis tinkas su lengvais užpildais. Tinkamas naudoti ant visų įprastų pagrindų, visose įprastos oro drėgmės patalpose, įskaitant ir gyvenamojo būsto drėgnas patalpas, pvz., vonios kambarius ir virtuves.

  Aukštos kokybės originalus gipsinis tinkas - universalus remontinis mišinys. Tinka ant įvairių paviršių (plytos, blokai, betonas, gelžbetonis), sienų ir lubų tinkavimui bei remontavimui rankiniu būdu. Gerai sukimba su pagrindu, elastingas, neskilinėjai, universalus sluoksnis, greitai ir tolygiai džiūna, puikiai praleidžia vandens garus ("kvėpuoja"). Paviršius sufomruojamas labai lygus, mažiau reikia glaisto ruošiant sienas dažymui. Sukuria jaukia ir sveika aplinka patalpose.

  Sienų ir lubų tinkas - universalus remontinis mišinys skirtas visoms vidaus patalpoms, taip pat virtuvės ir vonios kambariams, bei kitoms normalaus drėgnumo patalpoms, lygių paviršių suformavimui - sluoksnio storis nuo 5 mm. Prieš plytelių klijavimą rekomenduojame "neužtrinti", mažiausias sluoksnio storis 10 mm.