Prekių katalogas

1,5kg PIGMENTINIAI DAŽAI ''COLORANT'' (JUODAS)

 • 1,5kg PIGMENTINIAI DAŽAI ''COLORANT'' (JUODAS)

  Barkodas: 4779021183196
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Svoris
  1,5kg
  Kilmės šalis
  Lietuva
  Spalva
  juoda
  Gamintojas
  PRO
 • Vandens pagrindo dekoravimo lakų, akrilinių dažų, skiedinių pigmentavimui. Vidaus ir išorės darbams.

  Naudojimo sritis

  Mūro, tinko, betono skiedinių pigmentavimui (spalvinimui), akrilinių dažų, vandens pagrindo dekoravimo lakų pigmentavimui.

  Savybės

  Nestipraus, specifinio kvapo, skystas, disperguotas, gerai ir tolygiai išsimaišo.

  Paruošimas

  Skiedinio pigmentavimui naudokite 1 – 6% statybinio pigmento sauso mišinio svoriui skiedinyje (didesnis cemento kiekis mažina spalvos intensyvumą). Dažų spalvinimui naudokite iki 6% , o dekoravimo lakų spalvinimui iki 20% statybinio pigmento dažų ar dekoravimo lakų svoriui.

  Darbo sąlygos

  Pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.

  Naudojimas

  Prieš naudojimą pigmentą gerai išmaišykite. Reikalingą pigmento kiekį prieš pat skiedinio ruošimą rekomenduojama išmaišyti vandenyje. Bendras vandens ir pigmento kiekis neturi viršyti skiediniui nustatytos vandens normos. Į vandenį (su pigmentu) pilkite skiedinio mišinį arba jo komponentus ir gerai išmaišykite iki vienalytės masės. Maišykite elektrine maišykle, nedidelius kiekius galima išmaišyti rankomis. Tolimesnis skiedinių ruošimas – pagal jų ruošimo instrukcijas. Spalvinant akrilinius dažus ar vandens pagrindo dekoravimo lakus, reikalingą pigmento kiekį supilkite į dažus ar dekoravimo laką ir gerai išmaišykite.