Prekių katalogas

Silikonas E PRO, 280 ml bespalvis

 • Silikonas E PRO, 280 ml bespalvis

  Barkodas: 4779021184681
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Prekės ženklas
  PRO
  Kilmės šalis
  Lietuva
  Kiekis pakuotėje
  280 ml
  Spalva
  Bespalvis
  Gamintojas
  PRO
 •  

  Universali sandarinimo medžiaga naudojama pastatų viduje ir išorėje.

  Naudojimo sritis

  Langų rėmų ir stiklo sujungimų, durų, langų staktų sandarinimui; stogo dangų tarpų ir siūlių, vonių, kriauklių, plautuvių kraštų ir sujungimų, transporto priemonių detalių sujungimų bei kitų daug besideformuojančių plyšių ir siūlių sandarinimui.

  Savybės

  Elastingas, limpa ir kietėja ant įvairių (išskyrus polietileninius) paviršių, nedažomas, geras atsparumas UV spinduliams, valiklių, rūgščių ir šarmų poveikiui, atsparus temperatūriniams pokyčiams, atsparus senėjimo procesams, ypač geras kietėjimas ant stiklo ir glazūruotų paviršių, suteikia atsparumą pelėsiams, specifinio kvapo.

  Paviršiaus paruošimas

  Paviršiai turi būti tvirti, švarūs, nuriebalinti, be rūdžių, juodųjų metalų paviršiai turi būti nugruntuoti arba nudažyti. Silpnus mineralinius paviršius, prieš tepant ant jų silkoną, rekomenduojama gruntuoti gruntu PRO.UNIGRUNT.

  Darbo sąlygos

  Pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C ir ne aukštesnė kaip +40°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.

  Naudojimas

  Patepti sandarinamus paviršius arba užtepti ant sandarinamo sujungimo, tarpelio ar siūlės