Prekių katalogas

Impregnantas Pinotex Classic Lasur AE, tikmedžio spalva, 10 l

 • Impregnantas Pinotex Classic Lasur AE, tikmedžio spalva, 10 l

  Barkodas: 4740182708962
  75.50
  Šiai prekei papildomos nuolaidos netaikomos
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Kilmės šalis
  Estija
  Spalva
  tikas
  Gamintojas
  Pinotex
 • Pinotex Classic AE - paruošta naudoti medinių paviršių apsaugos priemonė, pagaminta taikant aplinką tausojančią AE technologiją. Gaminio sudėtyje yra veikliųjų medžiagų neleidžiančių plisti pelėsiams ir dumbliams, ir veiksmingai saugančių paviršių nuo atmosferos poveikio. Dekoratyvinė priemonė „Pinotex Classic AE“ išryškina natūralią medienos tekstūrą. Galima naudoti kartu su apsauginiu medienos gruntu. Naujiems ir anksčiau medienos apsaugos priemonėmis apdorotiems mediniams paviršiams lauke – fasadams, pertvaroms, stoginėms, apkalams, rąstiniams paviršiams, medienos masyvo konstrukcijoms ir kt. Ypač tinka pjautinei medienai. 


  Prekės tipas - Impregnantas
  Medienos priežiūros priemonė - Impregnantas
  Skirta apdailos darbams - Lauko
  Skiediklis- Vanduo
  Spalvos pavadinimas -Tikmedžio
  Išeiga- Pjautinė mediena 5-8 m²/l, obliuota mediena 8-12 m²/l
  Savybės -Sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, saugančių medieną nuo mikroorganizmų, saugo paviršių nuo pamėlynavimo, pelėsių ir dumblių; gerai įsigeria; išryškina natūralią medienos tekstūrą; padengia paviršių plona, bet atsparia plėvele; galima naudoti kartu su kitais gaminiais ir vieną (be gruntinio sluoksnio).
  Panaudojimas -Naujiems ir anksčiau medienos apsaugos priemonėmis apdorotiems mediniams paviršiams lauke; skirta pjautinei, bet tinka ir obliuotai medienai.
  Visiškai išdžiūsta po 12 - 24 h
  Džiūvimo laikas (prieš liečiant) - 4 h