Apdailos skyrius:
Dažų skyrius:
Elektros, įrankių skyrius:
Santechnikos skyrius:
Statybinės prekės, didmeninė prekyba:
Gargždai:
Palanga:
Dituva:

Pristatymo informacija


Pasirinkus pristatymą kurjeriu, įsigytas prekes pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą per 2-5 darbo dienas po Jūsų apmokėjimo ir pinigų įskaitymo į UAB "Stamex" sąskaitą.
Išimtiniais atvejais užsakymo pristatymo terminas gali pailgėti iki 10 dienų, tačiau apie tokią išimtį gulbe.lt atsakingas asmuo informuoja telefonu arba el. paštu.
Pristatymo kainos perkant internetu: iki 5kg - 4€, iki 10kg - 6€, iki 20kg - 8€, iki 50kg - 14€ ir iki 100kg - 25€.

Visos parduotuvėje gulbe.lt užsakytos prekės pirkėjui į namus ar darbo vietą pristatomos naudojantis kurjerio paslaugomis, tai garantuoja saugų, greitą ir kokybišką prekių pristatymą.
Dėl tikslaus pristatymo laiko su Jumis susisieksime Jūsų nurodytu telefonu pristatymo dieną, tačiau jūs visada galite iš anksto susitarti dėl jums patogios pristatymo datos ir laiko. Susisiekite su UAB "Stamex" darbuotoju el.paštu admin@gulbe.lt arba telefonu (8 46) 412121 ir nurodykite jums patogiausius pristatymo datą bei laiką.

Pasirinkę prekes atsiimti parduotuveje, tai padaryti galėsite NEMOKAMAI!
Apie galimybę atsiimti užsakymą Jus informuosime el. paštu ir telefonu.
Atsiėmimo vietų – UAB "Stamex" parduotuvių sąrašą, adresus ir darbo laikus rasite čia
Atsiimant prekes būtina pateikti užsakyme nurodyto asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Savo užsakymo būseną galite stebėti prisijungę prie gulbe.lt internetinės svetainės.

Svarbu! Prekių pristatymo metu patikrinkite, ar siuntos įpakavimas yra tvarkingas. Jei įtariate, kad siunta galėjo būti pažeista, jos nepriimkite ir paprašykite, kad kurjeris pateiktų pretenzijos formą apie transportavimo metu galimai sugadintą prekę. Apie tai būtinai informuokite atsakingus UAB "Stamex" darbuotojus el. paštu admin@gulbe.lt arba telefonu (8 46) 412121.