Prekių katalogas

 • Medienos impregnantas BELINKA Toplasur UV Plus 17, 0,75l

  Barkodas: 3838968370173
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
 • Toplasur uv plus – tai išorėje esančiai medienai skirta bespalvė dekoratyvinė medienos apsaugos priemonė, tepama storu sluoksniu.

  Be UV filtrų ir absorbentų, taip pat yra praturtinta ir laisvuosius radikalus surišančiomis medžiagomis, kurios efektyviausiai prisideda prie priemonės ilgaamžiškumo.

  Padidina dažytų paviršių deformacinį stabilumą, todėl puikiai tinka medinių langų ir durų apsaugai bei visų elementų iš kietos lapuočių medienos apsaugai.

  Taip pat suteikia paviršiui blizgesio. „Toplasur uv plus“ dažai tiksotropiniai, todėl nevarva nuo teptuko.

  Ši priemonė gaminama 16 standartinių atspalvių.

  Prieš dažant „Toplasur uv plus“ lauke esančius paviršius, reikia papildomai nugruntuoti priemone „Base“.

  Atliekant remontinį paviršiaus dažymą paviršius darosi vis tamsesnis.

  Kad to bent dalinai išvengti paviršių galima dažyti dažų mišinių, kurį sudaro spalvotas „Toplasur uv plus“ ir ne daugiau nei 50 % bespalvio „Toplasur uv plus“ Nr. 12.

  Nudažius „Toplasur uv plus“ medinius elementus, kurie bus veikiami mechaniškai, prieš eksploatuojant reikia vieną savaitę džiovinti.

  Įspėjimas

  Bespalvis „Toplasur uv plus“ Nr. 12 netinka prieš tai tamsaus atspalvio dažais ar tamsesnių medienos rūšių dažymui, nes specialieji UV absorbentai ir filtrai paviršiui gali suteikti balkšvą atspalvį.

  TAIKYMO SRITIS

  Prieš naudojimą neskiesti ir gerai išmaišyti. Tepti teptuku arba voleliu, 2 sluoksniais, ant sauso, nušlifuoto ir nedulkėto medinio paviršiaus (Toplasur uv plus Nr.12 dengti 3 sluoksniais). Įprastomis oro sąlygomis džiūvimo laikas tarp dažymų turi būti 24 valandos. Dažant lauke arba drėgnose patalpose esančius paviršius, prieš tai reikia papildomai nugruntuoti paviršių priemone Belinka Base. Įrankius plauti vaitspiritu.