Prekių katalogas

5kg GRUNTAS UNIVERSAL GRUND

 • 5kg GRUNTAS UNIVERSAL GRUND

  Barkodas: 4779021188092
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
 • Universalus vandeninės akrilinės dispersijos pagrindo gruntas su kvarcinio smėlio užpildu, pasižymi labai geru dengiamumu.

  Naudojimo sritis

  Tinkuotų, betoninių ir kitų mineralinių paviršių sukibimo padidinimui ir pagrindo paruošimui prieš tinkavimą PRO struktūriniais, mozaikiniais ar dekoravimo tinkais (tiek akriliniais, tiek silikoniniais), glaistymą dekoravimo glaistais PRO.DEKOR ar PRO.ROLL - PUTZ, dažymą faktūriniais dažais FAKTŪRA. Vidaus ir išorės darbams.

  Savybės

  Išdžiūvęs gruntas formuoja plėvelę, kuri laidi vandens garams, atspari drėgmei ir šalčiui. Saugo pagrindą, didina sukibimą, ypač baltas, gali būti tonuojamas, pasižymi labai geru dengiamumu, turi nestiprų, specifinį kvapą. 

  Paviršiaus paruošimas

  Gruntuojamas paviršius turi būti švarus, tvirtas ir sausas. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, klijų, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, kreidinius paviršius nuvalyti.

  Gruntavimo sąlygos

  Pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.

  Gruntavimas

  Ant paviršiaus tolygiai tepkite teptuku. Paviršių išteptą gruntu PRO UNIVERSAL GRUND dažyti ar tinkuoti galima tik jam visiškai išdžiūvus.