Prekių katalogas

„PRO“ Glaistas Medienai 1kg

 • „PRO“ Glaistas Medienai 1kg

  Barkodas: 4779021181246
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Prekės ženklas
  PRO
  Svoris
  1kg
  Kilmės šalis
  Lietuva
  Spalva
  Balta
  Gamintojas
  PRO
 •  
  Mediniams paviršiams pastatų viduje, užtepamo sluoksnio storis 0,5 – 5 mm.
   
  Naudojimo sritis
  Medienos įskilimų, skylių, plyšių užpildymui ir išlyginimui pastatų viduje. Glaistą taip pat galima naudoti betoniniams, tinkuotiems ir gipsiniams paviršiams glaistyti.
   
  Savybės
  Paruoštas naudojimui, gerai sukimbantis su paviršiumi, lengvai tepamas ir išlyginamas, nestipraus, specifinio kvapo, greitai džiūstantis, džiūdamas labai mažai traukiasi („sėda“) ir nesutrūkinėja, lengvai šlifuojamas, silpnai įgeriantis vandenį.
   
  Paviršiaus paruošimas
  Glaistomi paviršiai turi būti švarūs, tvirti ir sausi. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, skiedinio likučius nuvalykite.
   
  Glaistymo sąlygos
  Pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios glaistymo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui. Medienos drėgnumas turi būti ne daugiau 10%. 
   
  Glaistymas
  Prieš naudojimą glaistą gerai išmaišyti. Glaistą tepti glaistymo mentele ne storesniu kaip 5 mm sluoksniu ir išlyginti. Dar kartą glaistyti (tepti kitą glaisto sluoksnį) galima tik visiškai išdžiūvus pirmajam glaisto sluoksniui. Tarp glaistomų sluoksnių, jei jie bus šveičiami, gruntuoti PRO SKVARBUSIS gruntu. Glaistytus paviršius galima dažyti, lakuoti, šlifuoti, pjaustyti, į juos kalti vinis, sukti medvarščius. Prieš dažymą ar lakavimą, jei glaistytas paviršius buvo šveičiamas, gruntuoti PRO.UNIGRUNT gruntu.