Prekių katalogas

5kg GLAISTAS AQUA LUX

 • 5kg GLAISTAS AQUA LUX

  Barkodas: 4779021185459
 • Drėgnoms patalpoms, tinka visiems glaistymo sluoksniams, vidutinio grūdėtumo. Užtepamo sluoksnio storis 0,2 – 1,5 mm.

  Naudojimo sritis

  Tinkuotų, betoninių, gipso kartono ir kitų mineralinių paviršių išlyginimui drėgnose patalpose prieš dažymą 1 – 5 klasės vandens dispersiniais dažais.

  Savybės

  Paruoštas naudojimui, gerai sukimbantis su paviršiumi, lengvai tepamas ir išlyginamas, lengvai šlifuojamas, nestipraus, specifinio kvapo. Glaisto gamyboje panaudotos specialios medžiagos, kurios itin efektyviai sumažina vandens įgeriamumą į glaistytą paviršių ir taip saugo nuo pelėsio atsiradimo.

  Paviršiaus paruošimas

  Glaistomi paviršiai turi būti švarūs, tvirti ir sausi. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, klijų, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, kreidinius paviršius nuvalyti. Prieš glaistymą taip paruoštus tvirtus paviršius gruntuoti PRO SKVARBUSIS, SUTVIRTINANTIS gruntu, o silpnus ir porėtus paviršius gruntuoti PRO.UNIGRUNT gruntu.

  Darbo sąlygos

  Pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios glaistymo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.

  Darbas

  Prieš naudojimą glaistą gerai išmaišyti. Glaistą tepti rankiniu būdu (mentele) arba mechanizuotai 0,2 – 1,5 mm sluoksniu ir išlyginti. Dar kartą glaistyti (tepti kitą glaisto sluoksnį) galima tik visiškai išdžiūvus pirmajam glaisto sluoksniui. Tarp glaistomų sluoksnių, jei glaistytas paviršius buvo šveičiamas, gruntuoti PRO SKVARBUSIS, SUTVIRTINANTIS gruntu. Prieš dažymą, jei glaistytas paviršius buvo šveičiamas, gruntuoti PRO.UNIGRUNT gruntu.