Prekių katalogas

 • 1kg MASTIKA AUKŠTATEMPERATŪRINĖ PRO.TERMO

  Barkodas: 4779021187521
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
 •  

  Krosnių, šildymo katilų ir židinių įrengimui, atspari itin aukštai temperatūrai.

  Naudojimo sritis

  Krosnių, šildymo katilų ir židinių įrengimui (galima naudoti kaip mūro mišinį), kaminų įtrūkimų ir plyšių užtaisymui. Gali būti naudojama keramikinių, akmeninių ar kitokių mineralinių apdailos elementų klijavimui prie įkaistančių paviršių, taip pat židinių glaistymui prieš tolimesnius apdailos darbus. Aukštai temperaturai (iki 999 °C) ir vandens poveikiui masė tampa atspari tik visisai išdžiūvusi ir sukietėjusi.

  Savybės

  Paruošta naudojimui, turinti klijų savybių, atspari itin aukštai temperatūrai, nestipraus, specifinio kvapo, gerai sukimbanti su paviršiumi, lengvai tepama ir išlyginama, džiūdama labai mažai traukiasi („sėda“) ir nesutrūkinėja, atspari vandeniui.

  Paviršiaus paruošimas

  Glaistomi paviršiai turi būti švarūs, tvirti ir sausi. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, klijų, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, kreidinius paviršius nuvalyti. Prieš glaistymą taip paruoštus tvirtus paviršius gruntuoti PRO SKVARBUSIS, SUTVIRTINANTIS gruntu, o silpnus ir porėtus paviršius gruntuoti PRO.UNIGRUNT gruntu.

  Darbo sąlygos

  Ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios glaistymo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.

  Darbas

  Prieš naudojimą mastiką – glaistą gerai išmaišyti. Tepti rankiniu būdu (mentele) ne storesniu kaip 10 mm sluoksniu ir išlyginkite. Dar kartą glaistyti (tepti kitą glaisto sluoksnį) galima tik visiškai išdžiūvus pirmajam glaisto sluoksniui.